+

AE-576 Chránič pro jeden nebo více světelných obvodů?

Chtěl bych Vás požádat o přesný výklad ČSN 33 2130 ed. 3/Z1 čl. 5.2.9. Mám tento článek chápat tak, že každý světelný vývod v rozváděči má mít svůj RCD, nebo mohu použít jeden RCD pro více vývodů? Popřípadě jestli mohu použít jeden proudový chránič s nadproudovou ochranou (chránič + jistič) pro jeden nebo více vývodů?

Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 16. 2. 2018
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL