+

AA4-025 Bezpečnost stožárové výzbroje ve sloupu venkovního osvětlení

Můžete mi prosím vysvětlit, zda musí být stožárová výzbroj SR 461-27 Z/U pod uzavřeným krytem ve sloupu venkovního osvětlení v krytí větším než IP00?

Z dané normy ČSN 33 2000-7-714 ed. 2 čl. 714.41 mi to není z textu jasné, píše se tam o dveřích.

Petr Žůrek

Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 28. 6. 2018
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL