+

Test platný od 10. 2. 2017 pro písemnou část zkoušky - stroje a rozváděče

1. Může být uvnitř elektrického zařízení pracovního stroje použita svorka s označením PEN? ČSN EN 60204-1 ed. 2:2007, čl. 5.1. Uvnitř elektrického zařízení nesmí být žádné spojení mezi středním vodičem a ochranným obvodem, ani nesmí být použita kombinovaná svorka PEN. Výjimka: spojení mezi svorkou ...
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 26. 2. 2015
Aktualizováno: 11. 3. 2017
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL