+

AC-051 Jímací vedení na okraji střechy

OTÁZKA:
Jímací vedení na okraji střechy

Prosím o posouzení mého názoru. Musí se na sedlové střeše 35 x 70 m klást doplňující hřebenové vedení (dle čl. 39 ČSN 34 1390), když jsou svody od sebe vzdáleny 20 m? Jedná se mi o to, že hřebenové vedení se má dle čl. 39 doplnit o další vedení tak, aby žádný bod střechy nebyl dál než 10 m od jímacího vedení.
Vzdálenost od hřebenového vedení k okraji střechy je 12,5 m. Podle této skutečnosti by se hřebenové jímací vedení mělo doplnit o další doplňující hřebenové vedení. Já si myslím, že pokud jsou po obvodu budovy rozmístěny svody tak, že jsou navzájem od sebe vzdáleny 20 m, tak toto provedení rovněž vyhoví požadavku čl. 39.

Otázku podává: Martin Daňhel
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 16. 9. 2005
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL