+

AG-348 Povinnost odpojování nulového (středního) vodiče v BE2 (nový příspěvek 23. 5. 2015)

OTÁZKA:
Povinnost odpojování nulového (středního) vodiče v BE2

Byla povinnost použít 4pólové jističe (s odpínáním N vodiče) v prostředí BE2 v období před vydáním ČSN 33 2000-4-42 ed. 2, stanovena nějakou jinou normou, či ne? Viz. čl. 422.3.13 a dotaz AG-318.

Otázku podává: Petr Doseděl
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 11. 2. 2015
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL