AD-497 Vypínání nulového vodiče N
| OTÁZKA: |
| Vypínání nulového vodiče N |
Mám k Vám dotaz: v které normě je uvedeno, že se musí vypínat i vodič N zároveň s vodiči fázovými (výbuchy a nebezpečí hořlavých prachů). Prosím o normu ČSN a článek. |
| Otázku podává: Šimek |
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 28. 4. 2015