+

DA-664 Revize dle ČSN 33 1600 ed. 2

Může v rámci jedné firmy (továrny) provádět pro vnitřní potřebu revize spotřebičů osoba bez § 9, tj. bez osvědčení E4? Jedná se o zaměstnance firmy pracující na elektroúdržbě s kvalifikací dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6 a 7. Dodavatelsky tyto práce samozřejmě nebudou prováděny.

Radek Štelčík

Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 23. 10. 2020
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL