+

AH-754 Výchozí revize podle dokumentace DPS (Doplňující otázka 24. 2. 2021.)

Mohu provést výchozí revizi elektrického zařízení, pokud mi byla předložená dokumentace ve stupni DPS? Tato dokumentace odpovídá skutečnému provedení podle požadavku ČSN 33 1500 čl. 4.1. Nebo mám vždy vyžadovat k provedení výchozí revize předložení dokumentace ve stupni DSPS? Osobně se domnívám, že pokud mi je předložená dokumentace ve stupni DPS, která odpovídá skutečnosti, lze podle ní provést výchozí revizi.

Děkuji za Váš názor.

Prášek

Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 18. 2. 2021
Aktualizováno: 24. 2. 2021
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL