+

DA-671 Odborná způsobilost pro práci na úseku údržby

Může zaměstnanec bez elektrotechnické kvalifikace (bez možnosti mít § 5 a vyšší) pracovat bez dohledu na úseku elektrické údržby (např. administrativní pracovník, který neprovádí žádné elektrické práce), kde se provádí opravy elektrických zařízení? Stačí aby takovýto pracovník byl proškolen organizací v rozsahu § 4 vyhlášky č. 50/1978? Nebo na takovémto pracovišti nesmí bez dohledu osoby s § 6 vůbec být?

Petr Pavlíček

Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 28. 2. 2021
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL