+

AG-033 Pospojování neživych vodivých částí staveništního rozváděče

OTÁZKA:
Pospojování neživych vodivých částí staveništního rozváděče
Prosím o vyjádřeni k problému staveništního rozváděče:
1. Je nutne (předepsané) pospojování neživych vodivých částí staveništního rozváděče umístěného v prostoru s BC 3-4 s vodivými kovovými částmi v okoli, pokud ano podle kterého předpisu? O pospojovani (spojeni se zemi) staveništního rozváděče ČSN 33 2000-7-704 ani ČSN EN 60439-4 nehovoří.
2. Musi být zásuvky 63A/400V ve staveništním rozváděči chráněny proudovým chráničem, pokud ano, s jakým jmenovitým rozdilovym proudem? V ČSN EN 60439-4 se změna A1 čl. 9.3.3 zabýva pouze zásuvkami do 32A, ČSN 33 2000-7-704 v čl. 704.471 přikazuje proudový chránic 30mA bez udáni jmenoviteho proudu zásuvky.
Otázku podává: Pavel Volar
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 12. 7. 2002
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL