+

Test platný od 1. 3. 2020 pro písemnou část zkoušky - stroje a rozváděče

1. Může být uvnitř elektrického zařízení pracovního stroje použita svorka s označením PEN? ČSN EN 60204-1 ed. 2:2007 čl. 5.1, ČSN EN 60204–1 ed. 3:2019 čl. 5.1: Uvnitř elektrického zařízení nesmí být žádné spojení mezi středním vodičem a ochranným obvodem, ani nesmí být použita kombinovaná svorka P...
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 16. 1. 2019
Aktualizováno: 22. 4. 2020
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL