+

AA1-355 Ochrana nabíjecí stanice elektromobilu

Můj dotaz se týká použití proudového chrániče pro nabíjecí stanici ve venkovním prostoru. Musí být použit RCD typ A, popř. B dle ČSN 33 2000-7-722 ed. 3 nebo RCD typ A dle ČSN EN 61851-1 ed. 2? Stanice je v provedení třídy ochrany II (ochranné opatření dvojitá nebo zesílená izolace), ale v návodu výrobce je požadován pro ochranu napájecích obvodů RCD bez uvedeného typu. Musí být RCD instalován, pokud je stanice ve třídě ochrany II – viz poznámka ČSN 33 2000-7-722 ed. 3 čl. 722.531.3.101?

Alexa

Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 22. 4. 2020
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL