+

O nás

Naše firma poskytuje široké elektrotechnické veřejnosti komerční informační, poradenské a konzultační služby v oboru silnoproudé elektrotechniky jednak v tištěné (vydavatelství), jednak v elektronické podobě (internetový informační servis pro elektrotechniky – iiSEL®). Přispíváme tak k rozvoji české elektrotechniky a ke zvyšování odborné úrovně elektrotechniků a firem podnikajících v oborech elektro. Naše produkty jsou využívány jak k základnímu, tak i k celoživotnímu vzdělávání elektrotechniků.

Jsme významným vydavatelstvím odborné literatury pro elektrotechniky, od roku 1998 prvním provozovatelem internetového informačního systému pro elektrotechniky a od roku 2000 prvním poskytovatelem komerčního informačního servisu (iiSEL®) pro širokou elektrotechnickou veřejnost.

Od roku 2000 naše firma působí jako Informační centrum Elektrotechnického svazu českého.

Vydáváme odborné příručky ve dvou edičních řadách (základní řada ELEKTRO a edice DÍLENSKÁ PŘÍRUČKA), Normativní dokumenty Elektrotechnického svazu českého, praktické pomůcky pro elektrotechniky a tiskopisy typových protokolů kontrol a zkoušek elektrických zařízení. Autory našich odborných i dílenských příruček jsou nejvýznamnější čeští odborníci v příslušných oborech.

Našimi zákazníky jsou živnostníci a firmy provozující elektrická zařízení a podnikající v oborech elektro (projektování, montáže, opravy, údržba, revize, výroba, servis atd.) v České i ve Slovenské republice.

Příručky vydáváme v nákladu 5 až 7 tisíc kusů, výjimkou však nejsou tituly s nákladem 10 tisíc kusů.

Naše ediční plány jsou průběžně zveřejňovány na internetovém portálu Elektrika.cz.

Aktuální nabídka našeho zboží i služeb je uvedená v našem internetovém obchodě.

Naši prodejní síť reprezentuje více než 10 prodejců v České i ve Slovenské republice – knižních velkoobchodů i přímých prodejců.

Dne 23. 12. 2003 byla do rejstříku ochranných známek zapsána známka iiSEL® pod číslem registrace 260047 s tím, že vlastník registrované známky je oprávněn u ní používat značku ®.

Dne 15. 12. 2004 byla do rejstříku ochranných známek zapsána známka IN-EL® pod číslem registrace 268086 s tím, že vlastník registrované známky je oprávněn u ní používat značku ®.

Od října roku 2012 vydáváme a prodáváme též e-knihy.

25. února 2015 odkoupila firma UNIT s.r.o. obchodní podíly firmy IN-EL, čímž se firma UNIT s.r.o. stala jediným společníkem firmy IN-EL.

V roce 2021 jsme digitalizovali některé starší knihy vydané v devadesátých letech minulého století, které nabízíme našim zákazníkům jako e-knihy z archivu.

 
 
Facebook Obchod IN-EL