+

AA1-358 Minimální odpor ochranného vodiče

Používám přístroj Eurotest xe mi 3102 bt. Při volbě Rpe jsem na měřil na zásuvkovém okruhu přes 1 Ω. Nebyl dotažený ochranný vodič v zásuvce. Po opětovném měření již byla hodnota 0,29 Ω.

Jaký má být minimální odpor ochranného vodiče sítě? Mohu pro toto měření použít výpočet z normy ČSN 33 2000-4-41 ed. 3 čl. 415.2.2?

Jiří Velich

Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 28. 9. 2020
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL