+

DC-021 Je projekt výrobek?

OTÁZKA:
Je projekt výrobek?
Obracím se na Vás s prosbou o radu při výkladu zákona č. 22/2000 Sb. ve znění zákona č. 71/2000 Sb. V § 2 písmeno c se praví, že výrobcem je osoba, která vyrábí nebo jen navrhla výrobek - konec citace.To znamená, že pokud nakupujeme projekt elektro na výrobu rozváděče (výrobku), měl by nám dodavatel projektu dodat ES prohlášení o shodě na projekt. Je projekt výrobek?
Otázku podává: Petráček Stanislav
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 8. 8. 2003
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL