reklama reklama
+

AF-091 Svítidlo ve sprše

OTÁZKA:
Svítidlo ve sprše

Jak bych měl posoudit stav v nově rekonstruované tovární umývárně, kde je řada sprch bez sprchové vany (oddělené mezi sebou zděnou přepážkou) a uvnitř na společné stěně je v každém boxu umístěno zářivkové svítidlo dosahující svým spodním okrajem výšky 2,30 m nad podlahou? Sprchy mají pohyblivou sprchovou hlavici. Svítidla jsou v krytí IP43 a jsou napojena přes chránič. Projektant využil toho, že v nové normě v čl. 701.30.4 je zrušena zóna 2. Lze uplatnit alespoň čl. 701.512.2 pro zařízení vystavené ostřiku vodou – IPX5?

Otázku podává: Radko Mrva
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 17. 12. 2008
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL