+

Test platný od 1. 7. 2022 pro písemnou část zkoušky – všeobecné požadavky na elektrická zařízení

1. Jaké jsou povolené odchylky jmenovitých napětí napájecích sítí nn? ČSN EN 50160 ed. 3:2011 čl. 4.2.2.1:Odchylky nemají překročit ±10 %. Pokud jde o rozsah napájecího napětí, za normálních provozních podmínek, kromě období s přerušením, nemá odchylka napájecího napětí přesáhnout ±10 %. 2. ...
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 23. 9. 2022
Aktualizováno: 27. 9. 2022
 
 
Facebook Twitter Obchod IN-EL