+

Test platný od 16. 1. 2019 pro písemnou část zkoušky – všeobecné požadavky na elektrická zařízení

1. Jaké jsou povolené odchylky jmenovitých napětí napájecích sítí nn? ČSN EN 60038:2012 čl. 4.1, ČSN EN 50160 ed. 3:2011 čl. 4.2.2.1:Odchylky nemají překročit ±10 %. Pokud jde o rozsah napájecího napětí, za normálních provozních podmínek se nemá napětí v předávacím místě lišit od jmenovitého nap...
Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 16. 1. 2019
Aktualizováno: 22. 1. 2019
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL