+

AG-427 Zapojení zásuvkového rozváděče

Mohu poprosit o vysvětlení následujícího?

V průmyslu (ve venkovním rozvodu) je osazen zásuvkový rozváděč a zajímalo by mne, zda může být takto zapojen. Napěťová soustava 3/N/PE AC 400/230 V 50 Hz/TN-S.

Zásuvka XC1 slouží pro připojení malého vysokotlakého čističe a zásuvka XC2 pro připojení svítidla. Nejsem si jist, zda výše uvedené zapojení neodporuje ČSN 33 2000-5-52 ed. 2 čl. 521.8.2. Co je myšleno termínem „hlavní obvod“? V tomto článku je také zmínka, respektive odkaz na čl. 536.2.2, ale ten se v této normě vůbec nevyskytuje… Kam tedy patří článek 536.2.2?

Zásuvkový rozváděč obsluhují pouze osoby poučené (chrániče tedy nemusí být instalovány).

Další obsah stránky je přístupný pouze pro předplatitele
Vytvořeno: 17. 3. 2019
 
 
Facebook
Twitter Obchod IN-EL